Ze života...

Vracím se skoro po 2 letech..

3. května 2018 v 19:10
Ahoj,
teď jsem si prohlížela svůj starý blog 13 leté holky, která chce být slavná.
Vracím se po necelých 2 letech. Teď už je mi skoro 16 a můj pohled na svět se změnil.
Našla jsem si nového kluka, se kterým jsem už přes rok, chodím na brigádu a hlavně už jsem v prváku na střední škole. Když jsem začínala psát tenhle blog, byla jsem snad v 8. třídě ZŠ..
Už nemám takový život, jaký jsem měla dřív, že přijdu po škole hned domů a sednu si k počítači nebo k televizi. Doma trávím málo času, snažím se více užívat života..
A co se týče blogování, tento svůj starý blog bych chtěla obnovit. Některé články smažu, protože už nejsem ve věku, ve kterém jsem byla a už se mi prostě nelíbí. Sice už si moc za tu dobu nepamatuji, jak se nějaké věci dělají (např. změna vzhledu, ankety,...), ale na to snad přijdu..
Neslibuji, že články budou nějak často, ale k blogování bych se chtěla alespoň trochu vrátit, protože jsem si vzpomněla, jak mě to dřív bavilo.
Pokud tu mám ještě nějaké ty AFFS, což nepředpokládám, můžete se mi ozvat do komentářů, zbytek kdyžtak smažu.
Tak snad se těšíte na moje články stejně tak jako já :))

Nepochopení článku o graffiti!

25. května 2016 v 15:42
Ahoj, předevčírem jsem jako každý den zapla blog a u mého článku Graffiti- Vandalství nebo opravdový koníček?! se za jeden den nasbíralo přes 25 komentářů. Řekla jsem si, že to není možné, článek nepatří zrovna k těm nejnovějším a rychle jsem překlikla zpět na hlavní stránku blog.cz, kde byl tento můj článek umístěn. Byla jsem za to neskutečně ráda, a hned jsem si šla pročíst vaše komentáře. Z mé pozitivní nálady se ale hned stala nálada špatná, ne kvůli negativním komentářům, ale kvůli většině lidí, kteří vůbec nepochopili pointu... Mnoho z nich si to ani pořádně nepřečetlo, ale kvůli titulku na blog.cz "Neodsuzujte graffiti, nerozumíte tomu!", svůj názor hned šlo vyjádřit, bohužel v některých případech i s vulgarismem... Nejvíc mě ale dostal tento komentář, který jasně odpovídá pouze na titulek, kousek z něj vám tu zacituji: "Jasně že tomu nerozumím, protože jsem přece nepotkala toho správnýho kluka, kterej by mi to vysvětlil jak to popisuješ... Když se podívám na tvojí předchozí tvorbu, tak je mi jasný že jsi ve věku, kdy se buď chceš lišit, rebelovat a nebo ses zakoukala a necháš se ovlivnit. Nicméně Standa při výběru článků na titulku co se týče kvality zase zabodoval."

before i die

9. dubna 2016 v 19:07
1. try every kind of macaroon
Makronky jsem nikdy nejedla, ale moc bych je chtěla ochutnat. Kdyby mi chutnaly, klidně bych zkusila každou, která existuje...

Pocit déjà vu

26. března 2016 v 15:10
Taky už se vám někdy stalo, že někam jedete nebo jdete a máte pocit, že jste tam už někdy byli, přitom jste tam poprvé? Mě se tohle stává docela často... Nejen když někam jedu, ale třeba když někdo něco říká na nějakém místě a já už třeba 3 sekundy předtím vím, co řekne, protože si myslím, že už se to jednou stalo. Takovému pocitu se říká déjà vu. Vědci říkají, že příčina je mozek, který si to zkresluje. Prý to je příznak schizofrenie nebo epilepsie. Já si tohle nemyslím, protože o tomhle už jsem mluvila s hodně lidmi a nikdo takovou nemoc nemá. Vím, že to asi není možné, ale mě se zdá, že by to mohly být vzpomínky z minulého života... Je mi jasné, že to tak není, ale zdá se mi to jako dobré vysvětlení. Co si o tom myslíte vy?

O mně...

26. března 2016 v 13:49
Ahoj, jmenuju se Kristýna. Dál své jméno říkat nebudu, myslím, že na tom nezáleží... Tohle je můj první článek, aby jste se dozvěděli něco málo o mně :). Baví mě psát články a vytvářet něco pro lidi. Chodím na základku do 8. třídy a asi budu chtít na nějakou školu zaměřenou na žurnalistiku. Je jich málo, ale snad něco najdu... Kromě psaní mě baví hrát na flétnu a občas si zahraju tenis. Doufám, že vás tenhle blog bude bavit a rádi se sem budete vracet.
 
 

Reklama
Design by: Růžová růže 7.5.2016