Recenze

Korektor Pure nudes - Essence

20. června 2016 v 18:00
Ve čtvrtek jsem si koupila tento korektor Pure nudes od Essence. Stál 79 Kč, což na korektor není drahé. Měli ho v Tetě, ale myslím, že ho naleznete v každé normální drogérii. Původně jsem chtěla vyzkoušet ten pěnový, ale bohužel na mě neměli správný odstín. No a co se týče tohohle korektoru...Obal je celkem velký, takže jsem si myslela, že ho tam bude hodně. Když jsem ale vysunula celou "tuhu", měla jsem chuť jít ho vrátit! Je ho tam jen taková menší půlka obalu a ještě je velmi úzký (ach to moje popisování, snad to pochopíte z obrázku :D).

Wreck this journal / Destrukční deník

11. dubna 2016 v 21:00
Nevíte, jestli si máte koupit Destrukční deník? Hodně lidí ho odsuzuje a to ho pořádně ani nezná... Nechtějí si ho koupit, protože se jim to zdá zbytečné, koupit si 'knížku', která se stejně do měsíce zničí. Na tomhle je vidět, že většina lidí neví, o co jde. Někdo si ho nakonec koupí, ale opravdu ho hned zničí. Chtěla bych to objasnit- v této knížce jde o to, zničit jí v tom dobrém slova smyslu, tudíž ji vlastně vyzdobit. Já Destrukční deník mám už skoro rok a pořád se mi zdá super. V budoucnosti si plánuju koupit i 2. díl- Tohle není kniha... Takže pokud nevíte, jestli si ho koupit, určitě neváhejte a investujte do něj, ale nezničte ho, jen vyzdobte!
Takhle vypadá ten můj :-). Máte tu na ukázku i pár stránek, které jsem vyrobila...

Fakjů pane učiteli 2

29. března 2016 v 14:30
Německé filmy moc nemusím, ale všichni se bavili o tom, jak je Fakjů pane učiteli výbornej film, a že se mám na to podívat. Tak jsem se jednoho dne k tomu dokopala a koukla se na to a celkem se mi to líbilo. Nebyl to teda nejlepší film, kterej jsem kdy viděla, ale špatnej taky nebyl. Zdálo se mi, že tam mluví až moc zbytečně sprostě, ale jinak se mi ten film docela líbil. Tak jsem se rozhodla, že se kouknu i na dvojku. Koukali jsme se na to s kamarádkou a vzhledem k tomu, že jsme si při tom lakovaly nehty, nějak moc mě to nezaujalo... Dneska jsem se na to ale podívala podruhý a zjistila jsem, že ten film je fakt super! Sice v něm taky občas nemluvili zrovna slušně, ale líbil se mi víc než jednička. Zdá se mi, že dvojka má lepší zápletku, je víc dojemná a celkově se mi prostě líbila víc. Takže jestli nevíte, na co se podívat, určitě se na tyto dva filmy jukněte :)!

Arizona- Fruit Punch

27. března 2016 v 18:58
Už jste někdy měli tuhle Arizonu? Já jsem jí nikdy nikde neviděla, až dneska v Tescu. Řekla jsem si, že by mohla být dobrá, tak jsem si jí koupila. Údajně má být z jahod, hrušek, třešní a manga. Já tam teda cítím jenom ty třešně. Zdá se mi přeslazená, i když to u Arizony není neobvyklé. Ale tahle je fakt hodně sladká. Ze všech Arizon, které jsem kdy pila, mi tahle chutná asi nejmíň...
 
 

Reklama
Design by: Růžová růže 7.5.2016