Novinky

Jsem zpět!

16. října 2016 v 11:24
Ahoj...
Po třech měsících jsem konečně zase tady. Doufám, že tu alespoň někdo se mnou zůstal a pokud ano, jsem vám moc vděčná. Jestli by vás zajímalo, co jsem dělala o prázdninách, mohu o tom napsat nějaký ten článek :).
Když jsem po těch třech měsících klikla na můj blog, starý design už mě moc neoslovil, možná je to tím, že teď mám zase jiný pohled na svět, možná tím, že už je prostě starý. Pod článkem vám dám anketu, kde můžete hlasovat, zda mám udělat nový nebo ne, takže budu moc ráda, když se zapojíte :).
Měla bych prosbu k mým nynějším AFFS: pokud máte pořád zájem být v mých AFFS a já jsem stále ve vašich, napište mi sem prosím komentář, že o to stojíte.
Takže tímto jsem vám jen chtěla říct, že můj blog se vrací zase do starých kolejí a články budou!

Youtuberská soutěž!

17. května 2016 v 19:11
Ahoj, napadl mě takový bláznivý, ale zároveň zajímavý nápad. Udělala bych pro vás soutěž, ve které by bylo 10 úkolů o youtuberech a za každý byste dostali body (0-10). Na konci bych vyhodnotila tři nejlepší místa, která by získala:
1. MÍSTO - týdenní reklama v horním boxu na mém blogu + diplom + design blogu ode mne zdarma (můj design udělala Růžová Růže, za což jí moc děkuju, ale já už jsem taky pochytila, jak se co dělá, takže bych to bez problémů zvládla)
2.MÍSTO - dvoudenní reklama na mém blogu + diplom
3.MÍSTO - diplom
Pokud se chcete do soutěže zapojit, budu moc ráda za každého človíčka :-).
Do komentářů mi napište váš email, kam vám napíšu váš 1. úkol :-).
Takže určitě neváhej a zapoj se, moc mě to potěší!

GIVEAWAY O RYCHLOSCHNOUCÍ LAKY?!

24. dubna 2016 v 17:26
Na konci března jsem se rozhodla, že pro vás udělám giveaway. Na začátku jsem chtěla udělat soutěž o něco originálního, tedy o CD vytvořené mnou samotnou, ale nikdo se nezapojil, takže jsem zjistila, že takovéhle ceny asi nejsou nic pro vás. Uvědomila jsem si, že vlastně ani já bych se asi nezapojila do soutěže o CD, když v téhle době už si všichni všechno pouštějí na mobilech nebo tabletech, a že i já bych radši soutěžila o něco cennějšího, aby mi to stálo za to. Udělám vám tedy novou Giveaway...

CO MŮŽEŠ VYHRÁT?
Vyhrát můžeš tyto dva rychloschnoucí laky od miss sporty, odstíny 120 a 195 :). Já už jsem je zkoušela, a když si jich nenanesete hodně vrstev, zaschnou opravdu rychle, sice ne do jedné minuty, jak je uvedeno na obale, ale nejpozději do tří minut jsou úplně suché.

Nový vzhled blogu?!

11. dubna 2016 v 21:38
Jak jste si mohli všimnout, udělala jsem nový design na blogu, protože pár lidí mi do dotazníku napsalo, že se jim ten růžový nelíbí... Asi jste měli pravdu, opravdu byl moc růžovej (až takovej barbíňáckej :D) Jak se vám líbí tento? Hlasujte v anketě pod článkem :-)... Snažila jsem se ho udělat hezkej, tak snad to oceníte. Už ho zase dlouho nebudu měnit, tenhle se mi líbí :-).

Dotazník- Jak se vám líbí můj blog?

28. března 2016 v 11:12
Ahoj, připravila jsem si pro vás dotazník, abych se dozvěděla, co si myslíte o tomto blogu. Budu moc ráda, když ho vyplníte, protože tím se může můj blog zlepšit :-). Stačí jen kliknout na odkaz a můžete vyplňovat :-).

Ankety

27. března 2016 v 22:06
Na blogu jsem zavedla nový systém anket. Každý týden v neděli změním anketu. Tento týden se týká Velikonoc, na příští týden vymyslím nějakou další :). K nějakým článkům anketu taky někdy přidám. Budu ráda, když budete hlasovat, abych věděla, jestli se vám to líbí :).

Dotazy, spolupráce,...

27. března 2016 v 18:35
Ahoj, mám na blogu první novinku :). Pokud mi chcete něco napsat, zeptat se na něco, poradit, říct co se vám líbí nebo nelíbí a nezdá se vám vhodné psát to do komentářů, napište mi zprávu! Napsat zprávu mi můžete po straně blogu u menu. Budu ráda, když mi nabídnete spolupráci, ráda ji přijmu :). Když budete chtít, můžeme se pobavit i o spřátelení blogů... Takže neváhejte a napište mi, budu ráda za každý dotaz!
 
 

Reklama
Design by: Růžová růže 7.5.2016