DIY, vychytávky, tipy

Jak se seznámit s klukem pomocí zpráv?

15. června 2016 v 19:52
Možná vás zaskočil nadpis a říkáte si, proč byste se chtěly seznamovat s nějakým klukem, kterého ani neznáte a to ještě pomocí zpráv. Myslím to ale jinak. Dám vám příklad z mého života- ve škole se mi líbil jeden kluk, ale ten si mě všiml maximálně tím, že na mne hodil takový nezaujatý nicneříkající pohled a to bylo všechno. Pak jsem mu zkusila napsat a to se mi osvědčilo. Začali jsme si psát víc a víc až se mě zeptal, jestli někdy nepůjdeme ven. Zatím jsme venku ještě nebyli, ale ve škole už mě alespoň zdraví. A jak jsem toho docílila? Samozřejmě vám nemohu napsat zprávu po zprávě, protože každý kluk je jiný a má jiné zájmy. Tak tady máte alespoň pár rad a třeba vám to také pomůže ve vašem budoucím vztahu:
1. Konverzaci začněte pouhým "Ahoj", potom "Jak se máš?" a pokud se vás zeptá také, je to znamení, že můžete pokračovat.
2. Zkuste dělat "nedostupnou", protože to má potom kluk větší zájem- kdo by chtěl holku, o které ví, že když luskne prstem, tak ona přiběhne?

Jak umístit TOP list na svůj blog?

4. května 2016 v 16:08
Nedávno se mě jedna holčina ptala, jak umístit TOP list pod menu, jako to má většina blogů. Samozřejmě jsem jí poradila, protože ani mě to dřív nešlo. Musela jsem na to pořád myslet, ale na internetu jsem našla článek, jak na to, a podle něj se mi to podařilo. Rozhodla jsem se tedy, že vám taky udělám takový článek, abyste si nad tím nemuseli lámat hlavu jako já. Doufám že to alespoň trošku pochopíte a pomůže vám to :-).

DIY- Sešit na všechno

26. března 2016 v 15:02
Taky vás už nudí nosit do školy samostatný sešit na každý předmět? Mě to nikdy moc nevadilo, ale když mi kamarádka ukázala tenhle sešit na všechno, hned mě napadlo, udělat si ho taky. Tady na něj máte návod a můžete si ho udělat taky:
Budeme potřebovat:
  • tvrdé desky A5 (Tesco- 39 Kč)
  • linkované papíry A5 (Tesco- 22 Kč)
  • Barevné nebo ozdobné papíry
  • Děrovačka, nůžky

 
 

Reklama
Design by: Růžová růže 7.5.2016