Červen 2016

Můj (ne)ohraný manuál pro život

24. června 2016 v 14:30 Témata týdne
Ahoj, už jsem dlouho nenapsala žádný článek na Téma týdne. Není to, že by se mi nechtělo, jen se mi prostě v poslední době žádné téma moc nezamlouvalo. Ukážu vám tu tedy pár mých pravidel, podle kterých se snažím řídit. Sice se mi to ne vždycky povede, ale podlě mě by se takhle život měl žít.
1. NELHAT
Chtěla bych začít tímto pravidlem. Nejen, že je pro mě asi nejpodstatnější, ale i se ho asi nejvíce snažím dodržovat. Neříkám, že jsem nikdy nikomu nelhala, že mu to sluší, nebo že se mi nikdo nelíbí, ale to jsou jen takové maličkosti. Nejvíce ze všeho mě ale štve, když někdo lže kvůli prkotinám. Přitom kdyby řekl pravdu, nic by se nestalo. Jednou (asi před rokem) se mi stala taková věc - měly jsme jít s kamarádkou ven a jí se prostě a jednoduše nechtělo. Ten pocit znám moc dobře. No a ona si vymyslela, že byla doma a najednou se do jejich bytu vloupali zloději a hrozili jí nožem, a že je prej teď v nemocnici. Pak jsem ale zjistila, že to není pravda a ona se i později přiznala. Sakra, to je tak těžký říct: "Promiň, dneska se necítím moc dobřem neodložíme to na jindy?"!?

Korektor Pure nudes - Essence

20. června 2016 v 18:00 Recenze
Ve čtvrtek jsem si koupila tento korektor Pure nudes od Essence. Stál 79 Kč, což na korektor není drahé. Měli ho v Tetě, ale myslím, že ho naleznete v každé normální drogérii. Původně jsem chtěla vyzkoušet ten pěnový, ale bohužel na mě neměli správný odstín. No a co se týče tohohle korektoru...Obal je celkem velký, takže jsem si myslela, že ho tam bude hodně. Když jsem ale vysunula celou "tuhu", měla jsem chuť jít ho vrátit! Je ho tam jen taková menší půlka obalu a ještě je velmi úzký (ach to moje popisování, snad to pochopíte z obrázku :D).

Jak se seznámit s klukem pomocí zpráv?

15. června 2016 v 19:52 DIY, vychytávky, tipy
Možná vás zaskočil nadpis a říkáte si, proč byste se chtěly seznamovat s nějakým klukem, kterého ani neznáte a to ještě pomocí zpráv. Myslím to ale jinak. Dám vám příklad z mého života- ve škole se mi líbil jeden kluk, ale ten si mě všiml maximálně tím, že na mne hodil takový nezaujatý nicneříkající pohled a to bylo všechno. Pak jsem mu zkusila napsat a to se mi osvědčilo. Začali jsme si psát víc a víc až se mě zeptal, jestli někdy nepůjdeme ven. Zatím jsme venku ještě nebyli, ale ve škole už mě alespoň zdraví. A jak jsem toho docílila? Samozřejmě vám nemohu napsat zprávu po zprávě, protože každý kluk je jiný a má jiné zájmy. Tak tady máte alespoň pár rad a třeba vám to také pomůže ve vašem budoucím vztahu:
1. Konverzaci začněte pouhým "Ahoj", potom "Jak se máš?" a pokud se vás zeptá také, je to znamení, že můžete pokračovat.
2. Zkuste dělat "nedostupnou", protože to má potom kluk větší zájem- kdo by chtěl holku, o které ví, že když luskne prstem, tak ona přiběhne?

TOP 5 za květen

3. června 2016 v 16:41 TOP věci
Ahoj, dnes tu pro vás mám druhý díl ze série TOP věci a tentokrát za měsíc květen...

PÍSNIČKA
All of me od Johna Legenda... Už jí znám asi tři měsíce, ale tento měsíc jsem si jí fakt hodně oblíbila.

ZÁŽITEK
Čarodějnice... Asi to nepatří úplně ke květnu, spíše ke konci dubna, ale já už to řadím do května :D. Byla jsem s rodinou na chatě a vyrobili jsme krásnou dřevenou čarodějnici, nakonec nám jí bylo líto upálit, takže nám visí venku u chaty.
Design by: Růžová růže 7.5.2016