Květen 2016

Nepochopení článku o graffiti!

25. května 2016 v 15:42 Ze života...
Ahoj, předevčírem jsem jako každý den zapla blog a u mého článku Graffiti- Vandalství nebo opravdový koníček?! se za jeden den nasbíralo přes 25 komentářů. Řekla jsem si, že to není možné, článek nepatří zrovna k těm nejnovějším a rychle jsem překlikla zpět na hlavní stránku blog.cz, kde byl tento můj článek umístěn. Byla jsem za to neskutečně ráda, a hned jsem si šla pročíst vaše komentáře. Z mé pozitivní nálady se ale hned stala nálada špatná, ne kvůli negativním komentářům, ale kvůli většině lidí, kteří vůbec nepochopili pointu... Mnoho z nich si to ani pořádně nepřečetlo, ale kvůli titulku na blog.cz "Neodsuzujte graffiti, nerozumíte tomu!", svůj názor hned šlo vyjádřit, bohužel v některých případech i s vulgarismem... Nejvíc mě ale dostal tento komentář, který jasně odpovídá pouze na titulek, kousek z něj vám tu zacituji: "Jasně že tomu nerozumím, protože jsem přece nepotkala toho správnýho kluka, kterej by mi to vysvětlil jak to popisuješ... Když se podívám na tvojí předchozí tvorbu, tak je mi jasný že jsi ve věku, kdy se buď chceš lišit, rebelovat a nebo ses zakoukala a necháš se ovlivnit. Nicméně Standa při výběru článků na titulku co se týče kvality zase zabodoval."

Youtuberská soutěž!

17. května 2016 v 19:11 Novinky
Ahoj, napadl mě takový bláznivý, ale zároveň zajímavý nápad. Udělala bych pro vás soutěž, ve které by bylo 10 úkolů o youtuberech a za každý byste dostali body (0-10). Na konci bych vyhodnotila tři nejlepší místa, která by získala:
1. MÍSTO - týdenní reklama v horním boxu na mém blogu + diplom + design blogu ode mne zdarma (můj design udělala Růžová Růže, za což jí moc děkuju, ale já už jsem taky pochytila, jak se co dělá, takže bych to bez problémů zvládla)
2.MÍSTO - dvoudenní reklama na mém blogu + diplom
3.MÍSTO - diplom
Pokud se chcete do soutěže zapojit, budu moc ráda za každého človíčka :-).
Do komentářů mi napište váš email, kam vám napíšu váš 1. úkol :-).
Takže určitě neváhej a zapoj se, moc mě to potěší!

Crazy or True? #1

11. května 2016 v 15:43 Ze života...
Rozhodla jsem se, že udělám novou edici Crazy or True?, kde dám vždy pět vtipných, ale většinu i pravdivých obrázků, které jsem našla na Facebooku. U většiny jsou uvedeny zdroje, takže nejde o žádné kradení nebo tak :).

Moje máma sice má FB, ale tenhle obrázek mne fakt pobavil, musela jsem ho sem dát :D.

K tomuhle není co dodat, možná jen "krutá pravda".

TAG #6: School TAG

7. května 2016 v 16:18 Tagy
Už jsem dlouho nevydala žádný tag, proto jsem se rozhodla, že dneska udělám School TAG. Našla jsem ho u Růžové Růže a zdálo se mi to jako super otázky, tak jsem jsem si řekla, že ho udělám taky :).
1) Máš ráda školu?
No jak se to vezme, mám tam většinu svých kamarádů... Ale jinak škola sama o sobě mě nebaví, takže když z toho vyšoupnu kamarády, tak ne.

2) Máš nějaký oblíbený předmět?
Přestávka :D

3) Jaký je tvůj každodenní účes do školy?
Culík, drdol, občas copánek, rozpuštěný vlasy si moc často do školy nenechávám, protože mě štve, když mi lezou do očí.

4) V kolik ráno vstáváš když škola začíná v 8:00?
Vzhledem k tomu, že školu mám hned před barákem, vstávám v 7:00... no občas i v 7:05 :D

5) Jaké předmět nesnášíš?
Fyziku, Chemii, Matiku, Němčinu, Příroďák :(Jak umístit TOP list na svůj blog?

4. května 2016 v 16:08 DIY, vychytávky, tipy
Nedávno se mě jedna holčina ptala, jak umístit TOP list pod menu, jako to má většina blogů. Samozřejmě jsem jí poradila, protože ani mě to dřív nešlo. Musela jsem na to pořád myslet, ale na internetu jsem našla článek, jak na to, a podle něj se mi to podařilo. Rozhodla jsem se tedy, že vám taky udělám takový článek, abyste si nad tím nemuseli lámat hlavu jako já. Doufám že to alespoň trošku pochopíte a pomůže vám to :-).


TOP věci za duben

1. května 2016 v 19:33 TOP věci
Ahoj, vítám vás v této nové rubrice, kam každý měsíc přidám TOP věci z předešlého měsíce z kategorií: písnička, zážitek, článek, video, oblečení, jídlo, pití, film, aplikace a vždy ještě jednu věc, která se nehodí ani do jedné kategorie :-). Doufám, že se vám tato rubrika bude líbit a tady máte TOP věci za duben :-):

PÍSNIČKA
7 years od Lukase Grahama... Celý měsíc jsem si jí pouštěla a pořád mne neomrzela, což se mi u jiných písniček nestává.


Design by: Růžová růže 7.5.2016