Duben 2016

Mladá Boleslav - Škoda

30. dubna 2016 v 15:00 Good Places
Ve středu jsme byli se školou na exkurzi ve Škodovce. Vzhledem k tomu, že já jsem holka a autům moc nerozumím, tudíž mi to nic moc neřeklo, exkurze mne nijak moc nezaujala... Co si budem povídat, většina holek jsme tam jely jen kvůli tomu, že se ulejeme ze školy :D. Nafasovali jsme tam sluchátko a takové krabičky, ve kterých byl slyšet hlas průvodkyně. Viděli jsme tam, jak se auta vyrábí (byly jsme přímo v továrnách), kam veřejnost nemůže a ani jsme tam nemohli fotit, takže z továrny pro vás bohužel žádné fotky nemám, ale pro ty, které auta zajímají, tam je i muzeum aut a kol Škoda, ve kterém jich jsou desítky, možná i stovky. Prostředí ale bylo hezké, a i přes můj nezájem k autům, jsem si tam taky našla svoje. Takže pokud vás alespoň trošku baví historie aut Škoda, určitě se tam jeďte podívat :). Tady máte odkaz na webové stránky Škody Mladá Boleslav, kdyby jste chtěli vědet víc informací: http://museum.skoda-auto.cz/

GIVEAWAY O RYCHLOSCHNOUCÍ LAKY?!

24. dubna 2016 v 17:26 Novinky
Na konci března jsem se rozhodla, že pro vás udělám giveaway. Na začátku jsem chtěla udělat soutěž o něco originálního, tedy o CD vytvořené mnou samotnou, ale nikdo se nezapojil, takže jsem zjistila, že takovéhle ceny asi nejsou nic pro vás. Uvědomila jsem si, že vlastně ani já bych se asi nezapojila do soutěže o CD, když v téhle době už si všichni všechno pouštějí na mobilech nebo tabletech, a že i já bych radši soutěžila o něco cennějšího, aby mi to stálo za to. Udělám vám tedy novou Giveaway...

CO MŮŽEŠ VYHRÁT?
Vyhrát můžeš tyto dva rychloschnoucí laky od miss sporty, odstíny 120 a 195 :). Já už jsem je zkoušela, a když si jich nenanesete hodně vrstev, zaschnou opravdu rychle, sice ne do jedné minuty, jak je uvedeno na obale, ale nejpozději do tří minut jsou úplně suché.

Odsuzování sebepoškozování?!

23. dubna 2016 v 20:02 Ze života...
Na blogu Lištičky (odkaz v mých AFFS) jsem narazila na článek o sebepoškozování. Vyjádřila se k tomu tak, že bylo vidět, že tomu moc nerozumí... Nechci jí tu kritizovat nebo tak něco, protože dřív jsem to měla taky tak, nechápala jsem důvod řezání se. Když jsem ale byla opravdu na dně, pochopila jsem, proč to ti lidé dělají. Samozřejmě jsem se neřezala, to bych nikdy neudělala, ale vzhledem k tomu, že kamarád mi popsal ten pocit, jak se cítí, už to tak trochu chápu. Myslím, že dokud to lidé nezažijí, neměli by hned ty, kteří se řežou, odsuzovat...

TAG #5: 15 faktů o mně

18. dubna 2016 v 15:11 Tagy
Jak jsem se tak koukala, na mém blogu není moc informací o mé osobě, tak jsem se rozhodla, že vám sem napíšu 30 faktů, abyste se o mně něco málo dozvěděli :-).
1. Jmenuju se Kristýna.
2. Své jméno moc ráda nemám, už jen kvůli tomu, že hodně lidí mi píše měkké i po t nebo tvrdé y po r.
3. Mám dvě morčata, pokud byste o nich chtěli článek, tak si napište.
4. Asi před dvěma roky jsem hrála tenis, ale teď už ho nehraju, ani vlastně nevím proč...
Tenis, Míč, Sport, Žlutá

Nový vzhled blogu?!

11. dubna 2016 v 21:38 Novinky
Jak jste si mohli všimnout, udělala jsem nový design na blogu, protože pár lidí mi do dotazníku napsalo, že se jim ten růžový nelíbí... Asi jste měli pravdu, opravdu byl moc růžovej (až takovej barbíňáckej :D) Jak se vám líbí tento? Hlasujte v anketě pod článkem :-)... Snažila jsem se ho udělat hezkej, tak snad to oceníte. Už ho zase dlouho nebudu měnit, tenhle se mi líbí :-).

Wreck this journal / Destrukční deník

11. dubna 2016 v 21:00 Recenze
Nevíte, jestli si máte koupit Destrukční deník? Hodně lidí ho odsuzuje a to ho pořádně ani nezná... Nechtějí si ho koupit, protože se jim to zdá zbytečné, koupit si 'knížku', která se stejně do měsíce zničí. Na tomhle je vidět, že většina lidí neví, o co jde. Někdo si ho nakonec koupí, ale opravdu ho hned zničí. Chtěla bych to objasnit- v této knížce jde o to, zničit jí v tom dobrém slova smyslu, tudíž ji vlastně vyzdobit. Já Destrukční deník mám už skoro rok a pořád se mi zdá super. V budoucnosti si plánuju koupit i 2. díl- Tohle není kniha... Takže pokud nevíte, jestli si ho koupit, určitě neváhejte a investujte do něj, ale nezničte ho, jen vyzdobte!
Takhle vypadá ten můj :-). Máte tu na ukázku i pár stránek, které jsem vyrobila...

before i die

9. dubna 2016 v 19:07 Ze života...
Na hodně blozích jsem už viděla before i die, tak jsem se rozhodla, že ho taky udělám :-). Samozřejmě si přeju abychom já a moje rodina byli zdraví atd. a na těchto věcech mi tolik nezáleží, ale byla bych ráda, kdyby se mi to splnilo... Všechny obrázky jsou z Tumblru :-).
1. try every kind of macaroon
Makronky jsem nikdy nejedla, ale moc bych je chtěla ochutnat. Kdyby mi chutnaly, klidně bych zkusila každou, která existuje...

Graffiti- Vandalství nebo opravdový koníček?!

8. dubna 2016 v 16:15 Témata týdne
Ulice jsou plné graffiti, ale většina lidí kolem nich jen bez povšimnutí projde, protože o tom nic neví, tudíž je to nezajímá a vlastně je ani nechtějí vidět. Když už si ale nějakého výrazného graffiti všimnou, prohlásí ho za vandalství a jdou dál... Ještě nedávno jsem patřila k nim. Nic jsem o graffiti nevěděla, nezajímalo mě a myslela jsem, že to kreslí jenom nějací bezohlední asociálové, kteří vše jen ničí a nic z nich nebude. Jednou mi ale napsal jeden kluk, o kterém jsem si myslela, že je to jen nějaký nezajímavý šprt, ale začali jsme si pořád psát víc a víc a dozvěděla jsem se, že dělá graffiti. Řekla jsem si 'hmm' a bavila jsem se s ním dál. Jenže postupem času mi o graffiti začal říkat pořád víc a víc a mě to začalo zajímat, troufám si říct, že teď toho o graffiti vím docela hodně. Ten kluk má sice špatný známky, sešity pokreslený, rodiče jsou naštvaní, že kreslí, vyhazují jeho obrázky a nutí ho, aby se učil, hrozí mu, že se kvůli graffiti rozejde se svou holkou, ale on pořád dělá to, co ho baví! A tak se z toho 'šprta', jak jsem si myslela, stal člověk, který si jde za svým snem i přes všechny překážky. Když chtěl jít poprvé spejovat na zeď (legál), připravoval a těšil se na to hodně dlouho a v tu dobu nemyslel na nic jinýho. Graffiti se nikdy nevzdá, protože je to celý jeho život. Moc jsem ho za to obdivovala a pořád obdivuju, a i když se už nebavíme (čehož lituju), pořád mu v tom budu alespoň v duchu fandit! Sice už 'netaguje', ale kreslí jen na papír a na zdi, ale myslím, že on se toho jen tak nevzdá! A já od té doby, vždycky když jdu po ulici a vidím graffiti, vzpomenu si na něj a cítím k tomu něco jako úctu, protože se na to někdo dlouho připravoval a záleží mu na tom.
Tenhle článek je pro mě zatím asi nejvíc emocionální ze všech mých článků, protože jsem s tím klukem hodně zažila a už jsou to jen vzpomínky... Poslouchám při tom písničky, které jsme spolu poslouchali a jak tak nad tím přemýšlím, chtěla bych naše kamarádství vrátit. Zamyslete se nad graffiti, protože to musíte zažít, a pak budete vědět, co to vůbec je!

Graffiti, Nástěnná Malba, Rozprašovací, Umění, Hauswand

Vysněný kluk?

5. dubna 2016 v 16:13 Ze života...
Zdá se mi, že v poslední době jsou všude jen kluci, kteří fetujou, píšou si s 10ti holkama najednou a celkově se nechovají moc hezky. Já jsem chodila asi se čtyřma klukama, s jedním dokonce i rok, ale to bylo tak před třema rokama :-D. Můj poslední kluk byl právě ten typ, který jsem psala na začátku... Proto tady máte pár bodů, jak bych si představovala mého ideálního kluka (nemusel by vše splňovat, ale aspoň většinu z toho):

1) Nejdůlejžitější pro mě je, aby to nebyl děvkař a z holek si psal jenom se mnou (nechci bejt sobecká, ale myslím, že většina holek mě chápe...)
2) Aby nekouřil, nefetoval a nepil...
3) Aspoň trochu hezkej.
4) Aby odepisoval na zprávy :).


Výlet do Prahy

2. dubna 2016 v 21:30 Good Places
Ahooj, dneska jsem se jela podívat s mámou a ségrou do Prahy. Původně jsme chtěli jít jen na Staroměstské náměstí, kde jsou ještě Velikonoční trhy, ale nakonec jsme obešli skoro celou Prahu 1 :D.
Přijely jsme vlakem na nádraží do Dejvic. Nejdřív jsme se šli podívat na zahradu u Pražského hradu, kde byl krásnej výhled Katedrálu Sv. Víta...


Design by: Růžová růže 7.5.2016