Březen 2016

Dotazy, spolupráce,...

27. března 2016 v 18:35 Novinky
Ahoj, mám na blogu první novinku :). Pokud mi chcete něco napsat, zeptat se na něco, poradit, říct co se vám líbí nebo nelíbí a nezdá se vám vhodné psát to do komentářů, napište mi zprávu! Napsat zprávu mi můžete po straně blogu u menu. Budu ráda, když mi nabídnete spolupráci, ráda ji přijmu :). Když budete chtít, můžeme se pobavit i o spřátelení blogů... Takže neváhejte a napište mi, budu ráda za každý dotaz!

TAG #1: 5 mých oblíbených youtuberek

26. března 2016 v 18:45 Tagy
Koukala jsem, co bych tak mohla vydat za tag a řekla jsem si, že udělám článek o mých 5ti nejoblíbenějších youtuberkách. Není to teda klasický tag s otázkami, ale to snad nevadí :). Jinak vím, že do tagů by mě měl někdo zatagovat a já potom někoho dalšího, ale tagovat zatím nebudu, protože jsem ve světě blogerek nová a moc jich neznám...

1. Shopaholic Nicol
Nicol odebírám asi okolo jednoho roku. Mám jí moc ráda, zdá se mi, že se ve videích vůbec nepřetvařuje jako jiné youtuberky a nejde jí jenom o vzhled :). Myslím, že jí všichni znáte, ale kdo by jí neznal, natáčí převážně beauty videa, na svůj kanál vydává často hauly a má přes 250 000 odběratel.Pocit déjà vu

26. března 2016 v 15:10 Ze života...
Taky už se vám někdy stalo, že někam jedete nebo jdete a máte pocit, že jste tam už někdy byli, přitom jste tam poprvé? Mě se tohle stává docela často... Nejen když někam jedu, ale třeba když někdo něco říká na nějakém místě a já už třeba 3 sekundy předtím vím, co řekne, protože si myslím, že už se to jednou stalo. Takovému pocitu se říká déjà vu. Vědci říkají, že příčina je mozek, který si to zkresluje. Prý to je příznak schizofrenie nebo epilepsie. Já si tohle nemyslím, protože o tomhle už jsem mluvila s hodně lidmi a nikdo takovou nemoc nemá. Vím, že to asi není možné, ale mě se zdá, že by to mohly být vzpomínky z minulého života... Je mi jasné, že to tak není, ale zdá se mi to jako dobré vysvětlení. Co si o tom myslíte vy?

DIY- Sešit na všechno

26. března 2016 v 15:02 DIY, vychytávky, tipy
Taky vás už nudí nosit do školy samostatný sešit na každý předmět? Mě to nikdy moc nevadilo, ale když mi kamarádka ukázala tenhle sešit na všechno, hned mě napadlo, udělat si ho taky. Tady na něj máte návod a můžete si ho udělat taky:
Budeme potřebovat:
  • tvrdé desky A5 (Tesco- 39 Kč)
  • linkované papíry A5 (Tesco- 22 Kč)
  • Barevné nebo ozdobné papíry
  • Děrovačka, nůžky


O mně...

26. března 2016 v 13:49 Ze života...
Ahoj, jmenuju se Kristýna. Dál své jméno říkat nebudu, myslím, že na tom nezáleží... Tohle je můj první článek, aby jste se dozvěděli něco málo o mně :). Baví mě psát články a vytvářet něco pro lidi. Chodím na základku do 8. třídy a asi budu chtít na nějakou školu zaměřenou na žurnalistiku. Je jich málo, ale snad něco najdu... Kromě psaní mě baví hrát na flétnu a občas si zahraju tenis. Doufám, že vás tenhle blog bude bavit a rádi se sem budete vracet.
Design by: Růžová růže 7.5.2016